Filmy online

Udostępnij

Choć telewizja i kino cieszą się niesłabnącą popularnością, tak naprawdę obie te formy obcowania z filmem nie mogą równać się z platformami streamingowymi, które w zamian za wygodny, miesięczny abonament oferują nielimitowany dostęp do setek popularnych filmów i seriali. Prezentujemy ranking najpopularniejszych serwisów streamingowych w Polsce!

4. CDA Premium

W ofercie CDA Premium znaleźć można przede wszystkim filmy niezależne oraz kino klasy B. Choć na platformie próżno szukać wysokobudżetowych hitów, ogromna baza ponad ośmiu tysięcy filmów robi wrażenie, a niemal każdy znajdzie coś dla siebie. Warto także zwrócić uwagę na duży wybór starszych produkcji i klasyków kina, a także ciekawych, eksperymentalnych produkcji pokazywanych na światowych festiwalach. Przed wykupieniem CDA Premium możecie bezpłatnie zapoznać się z wszystkimi dostępnymi tytułami.

3. Amazon Prime

Choć z Amazon Prime można korzystać w Polsce od lat, oficjalnie usługa trafiła do naszego kraju dopiero na początku stycznia 2021 roku. W bazie dostępnych treści można znaleźć sporo licencjonowanych hitów filmowych, a także dużą liczbę serialu Amazon Originals, w tym hity takie jak "The Expanse", "Fleabag" czy "Człowiek z wysokiego zamku".

2. HBO GO

HBO GO (już wkrótce HBO MAX) słynie przede wszystkim z produkcji telewizyjnych wysokiej jakości. Są to głównie seriale takie jak "Gra o Tron", "Rodzina Soprano", "Detektyw" oraz wiele innych, a także telewizyjne filmy. W bazie platformy można także znaleźć liczne kinowe hity, w tym serie filmów o Harrym Potterze oraz produkcje z uniwersum DC.

1. Film Pinbook

To właśnie Netflix jest niekwestionowanym liderem wśród platform streamingowych. W bazie serwisu można znaleźć liczne kinowe hity udostępnione na licencji, a także dziesiątki filmów i seriali wyprodukowanych przez platformę. Do najbardziej znanych z nich należą "Stranger Things", "House of Cards", "Czarne Lustro", "Narcos" oraz "Wiedźmin", a także oscarowe filmy takie jak "Historia małżeńska", "Irlandczyk" czy "Roma".